Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

Sklep wydawnictwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie zajmuje się sprzedażą książek wydanych w miejscu.

Wydawnictwo PWSZ w Koninie (www.pwsz.konin.edu.pl/wydawnictwo) istnieje od 2000 roku i publikuje głównie monografie naukowe w wielu obszarach tematycznych (m.in. ekonomia, językoznawstwo, kulturoznawstwo, literaturoznawstwo, nauki techniczne, nauki polityczne, psychologia i pedagogika, socjologia), podręczniki, skrypty, a także czasopisma naukowe, tj. Konińskie Studia Językowe (od 2013 roku, www.ksj.pwsz.konin.edu.pl) oraz Konińskie Studia Społeczno-Ekonomiczne (od 2015 roku, ksse.pwsz.konin.edu.pl). Wydawnictwo wydaje także magazyn uczelniany "Szkiełkiem i Okiem".

Swoje książki prezentuje każdego roku na Poznańskich Dniach Książki Naukowej w Poznaniu oraz Targach Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA w Warszawie.

Publikacje są dostępne w wielu księgarniach naukowych na terenie Polski, a także w czytelni internetowej iBuk.

Od 2018 roku Czytelnik ma możliwość zakupu książek w sklepie internetowym wydawnictwa.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email wydawnictwo-sklep@konin.edu.pl lub telefonicznie pod numerem +48632497216.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu